Q Yapı İnşaat A.Ş.

Q Yapı İnşaat Hakkında

Kuruluşundan itibaren konusunda uzman kadrosuyla "Kaliteli İmar" felsefesi ile hareket eden, mimari tasarımda formun bağlam ile ilişkisini kavrayan, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen, depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten, inşaat uygulamalarında detaylara dikkat eden, yüksek kalite standartlarındaki tutarlılık, teslim hızı ile birlikte iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine dayalı ilişkiler geliştiren, müşteri beklentilerine uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olma anlayışı ile çalışmaktayız.

Misyonumuz

Kurulduğundan bu yana yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği ‘güven’ ilkesi ve ‘kaliteden herkes sorumludur’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlı olup, gelecekteki başarılarının meyvelerini sosyal, kültürel ve çevre projelerine yapacağı katkılarla paylaşmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründeki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin taahhüt sektörünün önemine inanarak, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kuracağı, yerli ve yabancı ortaklıklarla başarılı projelerle yapmayı ilke edinmiştir.Kalite Politikamız

Kalite politikaları doğrultusunda çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza, içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır. Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Bize Ulaşabilirsiniz

Herhangi bir sorunuz varsa veya bir proje başlatmanız gerekiyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#