FAALİYET ALANLARI

Q Yapı İnşaat Proje

Proje

    Yapıların ön tasarımından, uygulama aşamasına kadar ki proje yönetimini (avan proje, mimari, statik, elektrik, mekanik, zemin etüdü vs) profesyonel  teknik ekiplerimizle tamamlıyoruz. Ruhsat aşamasına gelen yapıların uygulama aşamasına kadar ki hazırlık sürecini yönetiyoruz. 

Q Yapı İnşaat İnşaat

İnşaat

    Yapı ruhsatı alınmasına müteakip inşaatları ister kat karşılığı ister anahtar teslim, ister kaba-ince olmak suretiyle yüksek kalite ve uygun ödeme seçenekleriyle planlanan sürede tamamlıyoruz.

Q Yapı İnşaat Taahüt

Taahüt

   Her türlü üstyapı ve alt yapı işlerinde yurt içi ve yurt dışı projelerin de taahhüdümüz kapsamında iş kalemlerini söz verdiğimiz sürede yüksek kalitede tamamlıyoruz.

Q Yapı İnşaat Dekorasyon ve Tadilat

Dekorasyon ve Tadilat

 Tüm yaşam alanlarını temelden çatıya yeniliyoruz.

Kurumsal kimliğimizle önceden hazırlamış olduğumuz proje görselleri ve maliyet analizlerini siz değerli müşterilerimize sunuyor ve sonrasın da yaşam alanlarına dönüştürüyoruz.

Q Yapı İnşaat Danışmanlık

Danışmanlık

 

Planlanan tüm yatırımlarda Q Yapı İnşaat A.Ş olarak kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve bu şekilde onların önemli hedeflerine ulaşmalarını sağlayarak yol haritası belirliyoruz.

10 yıldır birçok müşterimiz için önem arz eden ve sürdürülebilir değişimi oluşturmak şiarı ile çalışıyoruz. Bu amaca olan inancımız ve bağlılığımız sonucunda sürekli kendimizi geliştirmek ve sektörde meydana gelen her türlü gelişmeyi müşterilerimize sunmak temel hedefimiz olmuştur.

Bizden Haberler

İletişim

Soru, görüş ve önerileriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz

İletişim İçin